2020. július 2. csütörtök

Család- és párterápia a budapesti RÉV-ben

Gyakoriak a konfliktusok? Nehezen kezelhető a gyermek? Változás előtt áll a család? Szeretne javítani a kommunikáción családjában? Forduljon hozzánk segítségért bizalommal!

A család- és a párterápia célja, hogy a résztvevők jobban megértsék, milyen viszonyban állnak egymással, hogyan teremtődik meg közöttük a biztonság vagy épp a bizalmatlanság, és hogyan jönnek létre az unos-untalan ismétlődő, kiúttalannak tűnő konfliktushelyzetek.

Segít abban, hogy másként tekintsenek önmagukra, a társukra és a kapcsolat egészére. A berögzült kapcsolati és kommunikációs minták helyett egy új viszony kialakulását mozdítja elő, a család, ill. a pár tagjainak aktív bevonása által.

Mikor ajánlható a családterápia, ill. párterápia?

• ha gyakoriak a konfliktusok, veszekedések a családtagok között
  • ha a pár tagjai szerint már nem a „régi” a kapcsolatuk
  • ha nehezen kezelhető a gyermek
  • ha a gyerek megmagyarázhatatlan testi tüneteket mutat
  • ha komoly változás következett be a család életében (pl. gyász, költözés, munkahelyváltás)
  • ha változás előtt áll a család (pl. várandósság, serdülőkor, a gyerekek „kirepülése”)
  • ha szeretnének javítani a kommunikáción, a kapcsolaton, az intimitáson

A szolgáltatás térítésmentesen igénybe vehető.

Helyszín: 1115 Budapest, Bartók Béla út 96.

Jelentkezni lehet:
- telefonon: (06 1) 466-4455